Internetinės svetainės, parduotuvės, web dizainas | +370 646 85881 | info@naujasdizainas.com

Atsiskaitymas už prekes

Atsiskaitymas už prekes

Internetinėje parduotuvėje naujasdizainas.com galite atsiskaityti jums priimtiniausiu būdu: mokėjimo pavedimu, elektronine bankininkyste.

Elektroninė bankininkystė

Šiuo metu internetinėje parduotuvėje naujasdizainas.com už prekes galima  sumokėti naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: Swedbank interneto bankas (AB bankas „Swedbank“), SEB internetas (AB „SEB bankas“), Interneto linija (AB „DnB bankas“), Netbank Nordea („Nordea Bank Lietuva“), Danske Bank (Danske Bank A/S Lietuvos filialas), Citadele internet bankas (AB „Citadele bankas“), SB linija (AB „Šiaulių bankas“), IBS ("Medicinos bankas"), Mokejimai.lt sąskaita, Tarptautinė "WebMoney" sistema, Tarptautinis mokėjimas eurais.

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste:


Užpildykite užsakymą ir užsakymo žingsnyje „KAIP MOKĖSITE?“ pasirinkite savo banką.
Naujasdizainas.com nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.
Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.
Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į Naujasdizainas.com. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę Naujasdizainas.com neperduodami.

Banko pavedimu

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti naujasdizainas.com užsakymo numerį.

Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: ETORONA MB
Įmonės kodas: 303058385

A/S: LT743500010001847424
Bankas: UAB "Paysera LT"

Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį